השוואת מחירים ביטוח נהג חדש

מעוניינים בהשוואת מחירים עבור ביטוח נהג חדש ?

 

הילד שלכם קיבל רישיון נהיגה?

בשעה טובה. אמנם הוא נחשב לזהיר, אבל אתם כהורים עדיין לא ממש שקטים. נתונים סטטיסטים מראים כי מעורבותם של נהגים חדשים בתאונות דרכים היא גדולה ולכן ביטוח נהג חדש יכול להבטיח לכם שקט.

בואו ניקח צעד אחד אחורה ונפרט מיהו בעצם נהג חדש? ומי צריך ביטוח נהג חדש?

אז מיהו נהג חדש? נהג חדש הוא אדם שהוציא רישיון נהיגה לפני פחות משנתיים. בשונה מאשר ביטוח נהג צעיר, במקרה הזה אין חשיבות לגיל כרונולוגי אלא לניסיון. בשל חוסר הניסיון, נהג חדש משתייך לקבוצת סיכון מבחינת חברות הביטוח, זאת בשל העובדה כי נהגים חדשים נוטים לקחת חלק בתאונות דרכים מאשר נהגים ותיקים, ולכן מחיר פוליסת ביטוח נהג חדש תהיה גבוהה יותר ממחיר של פוליסות רגילות אחרות.

רגע לפני שאתם סוגרים ביטוח רכב לנהג חדש בצעו מחקר שוק יעיל בין חברות הביטוח השונות, לקטו מידע בין חברים ובני משפחה ועשו השוואת מחירים אפקטיבית שתחסוך לכם גם בכסף וגם בבעיות שיכולות לקרות בהמשך. ביטוח לנהג חדש במחירים האטרקטיביים ביותר רק אצל מאסטר ביט

ביטוח רכב לנהג חדש

מלאו את טופס ביטוח הרכב לנהג חדש מתחת וקבלו

את ההצעה המשתלמת ביותר

עבור פוליסת ביטוח רכב לנהג חדש.

השוואת מחירים עבור ביטוח רכב

חובה+מקיף
'חובה+צד ג

מהו ביטוח נהג צעיר ומי ייחשב לנהג צעיר?

סביר להניח הרי שככל שרמת הסיכון למקרה של תאונה עולה, כך יעלה גם המחיר עבור ביטוח רכב לנהג צעיר. מכיוון שנהג חדש וגם נהג צעיר הם חסרי ניסיון ביחס לכול נהג ותיק אחר, לכן גם מחירי ביטוח נהג צעיר יהיו גבוהים מכול ביטוח לנהג ותיק. 
על פי החוק היום, נהג חדש הוא נהג שמחזיק ברישיון נהיגה פחות משנתיים. אך מבחינת חברות הביטוח, היחס הוא שונה כלפי נהג חדש או נהג צעיר וכמובן מחירי ביטוח נהג חדש יהיו שונים מאשר ביטוח לנהג צעיר. ישנן חברות ביטוח שמגדירות נהג שהוא חדש כנהג שיש לו ותק של נהיגה מתחת לשנה ויש שמגדירות נהג זה, בעל ותק של שנתיים.

 

אז מי יחשב לנהג צעיר?

נהג צעיר היא הגדרה של חברות ביטוח לנהגים שהם חסרי ניסיון ולכן מחירו של ביטוח רכב נהג צעיר יהיה גבוה יותר. נהג צעיר נחשב לפחות מגיל 24. אך חברות הביטוח מחלקות את הגילאים - מתחת גיל 21 או מעל גיל 21. מעל גיל 24 הנהג אינו נחשב לנהג צעיר.

 

ביטוח לנהג צעיר

למרות החוקים שכול העמדות מקשיחים מול נהגים צעירים, ישנן חברות ביטוח רבות שמודעות שלרוב הנהג הצעיר הוא לא הנהג היחיד והעיקרי ברכב של המשפחה, וכנראה שגם הוא לא נוהג בו מדי יום, ולכן חברות הביטוח מאפשרות לעשות שילוב של ביטוח רכב לנהג צעיר בתוך פרמיית ביטוח שקיימת למטרת זמן קצוב שבו נוהג הנהג ברכב, מה שמוזיל את עלות הפרמיה משמעותית ועם זאת יכול לאפשר כיסוי וביטוח רכב לנהג שהוא צעיר. כך לא תמנע מהבן הצעיר והחסר ניסיון במשפחה לנהוג ברכב ויחד עם זה הוא גם יוכל להתנסות ולצבור ניסון וותק של נהיגה על הכביש בלי לחשוש, כשהוא בו זמנית מבוטח באמצעות ביטוח רכב לנהג צעיר, שכאמור שונה מאשר ביטוח לנהג חדש.

 

סוכנות ביטוח להשוואת מחירים

על מנת לעשות ביטוח לנהג צעיר חשוב לערוך השוואת מחירים לביטוח נהגים צעירים. השוואת מחירי ביטוח רכב יאפשרו לכם לראות היכן התנאים הטובים והיכן התנאים עם העלויות שמתאימים לכלל המשפחה שלכם. ביטוח רכב נהג חדש וביטוח רכב לנהג צעיר עושים רק אצל מאסטר ביט

 

לחצו כאן למידע נוסף על השוואת ביטוח רכב

 


  • חברת ביטוח מנורה
  • חברת ביטוח הכשרה
  • חברת ביטוח שלמה
  • חברת ביטוח שומרה
  • חברת ביטוח שירביט
  • חברת ביטוח מגדל
  • חברת ביטוח הפניקס
  • חברת ביטוח הראל
  • חברת ביטוח כלל
  • חברת ביטוח איילון