השוואת מחירים ביטוח נהג חדש

מעוניינים בהשוואת מחירים עבור ביטוח נהג חדש ?

 

הילד שלכם קיבל רישיון נהיגה?

בשעה טובה. אמנם הוא נחשב לזהיר, אבל אתם כהורים עדיין לא ממש שקטים. נתונים סטטיסטים מראים כי מעורבותם של נהגים חדשים בתאונות דרכים היא גדולה ולכן ביטוח נהג חדש יכול להיות יקר יותר מאשר ביטוחים אחרים. לכן השוואת מחירים נכונה לפני רכישת ביטוח רכב נהג חדש, יכולה לחסוך לכם כסף רב.

מיהו בעצם נהג חדש? ומי צריך ביטוח נהג חדש?

בואו נקח קודם כל צעד אחורנה, ונבין בעצם מיהו נהג חדש? בהגדרתו, נהג חדש הוא אדם שהוציא רישיון נהיגה לפני פחות משנתיים. בשונה מאשר ביטוח נהג צעיר, במקרה הזה אין חשיבות לגיל כרונולוגי אלא נטו לניסיון. בשל חוסר ניסיונו, הוא משתייך לקבוצת סיכון מבחינת חברות הביטוח, זאת בשל העובדה כי נהגים חדשים נוטים לקחת חלק בתאונות דרכים מאשר נהגים ותיקים, ולכן מחיר פוליסת ביטוח נהג חדש תהיה גבוהה יותר ממחיר של פוליסות רגילות אחרות.

רגע לפני שאתם סוגרים ביטוח רכב לנהג חדש בצעו מחקר שוק יעיל בין חברות הביטוח השונות, לקטו מידע בין חברים ובני משפחה ועשו השוואת מחירים אפקטיבית שתחסוך לכם גם בכסף וגם בבעיות שיכולות לקרות בהמשך. 

ביטוח לנהג חדש במחירים האטרקטיביים ביותר רק אצל מאסטר ביט

ביטוח רכב לנהג חדש

 

 להשוואת מחירים מהירה, מלאו את טופס ביטוח הרכב לנהג חדש וקבלו את ההצעה המשתלמת ביותר

עבור פוליסת ביטוח רכב לנהג חדש

 

השוואת מחירים עבור ביטוח רכב

חובה+מקיף
'חובה+צד ג

ההבדלים בין ביטוח נהג צעיר וביטוח רכב נהג חדש?

על פי החוק היום, כמו שפירטנו, נהג חדש הוא נהג שמחזיק ברישיון נהיגה פחות משנתיים. לעומת זאת נהג צעיר נחשב למי שפחות מגיל 24. חברות הביטוח בנוסף מחלקות את הגילאים - מתחת גיל 21 ומעל גיל 21, כך שגם מחירי הביטוח לקטגוריות האלו גם יהיה שונה. ולכן, בשל החוסר ניסיון של נהגים חדשים, ו / או נהגים צעירים, מחירם של ביטוח רכב נהג צעיר / נהג חדש יהיה גבוה יותר. 

 

מבחינת חברות הביטוח, היחס הוא שונה כלפי נהג חדש וצעיר, וכמובן מחירי ביטוח נהג חדש יהיו שונים מאשר ביטוח לנהג צעיר. ישנן חברות ביטוח שמגדירות נהג שהוא חדש כמי שיש לו ותק של נהיגה מתחת לשנה ויש שמגדירות נהג זה, כבעל ותק של שנתיים. בין כל חברת ביטוח ההגדרות האלו יהיו שונות, ולכן תהליך השוואת הביטוחים הוא קריטי מאוד.

 

סביר להניח הרי שככל שרמת הסיכון למקרה של תאונה עולה, כך יעלה גם המחיר עבור ביטוח רכב לנהג צעיר, וכמו כן גם עבור ביטוח רכב לנהג חדש. מכיוון שנהגים אלו הם חסרי ניסיון ביחס לכול נהג ותיק אחר, גם מחירי ביטוח נהג צעיר שהוא גם נהג חדש יהיו גבוהים מכול ביטוח רכב אחר.

 

ביטוח לנהג צעיר

למרות החוקים שכול העמדות מקשיחים מול נהגים צעירים, ישנן חברות ביטוח רבות שמודעות שלרוב הנהג הצעיר הוא לא הנהג היחיד והעיקרי ברכב של המשפחה, וכנראה שגם הוא לא נוהג בו מדי יום, ולכן חברות הביטוח מאפשרות לעשות שילוב של ביטוח רכב לנהג צעיר בתוך פרמיית ביטוח שקיימת למטרת זמן קצוב שבו נוהג הנהג ברכב, מה שמוזיל את עלות הפרמיה משמעותית ועם זאת יכול לאפשר כיסוי וביטוח רכב לנהג שהוא צעיר. כך לא תמנע מהבן הצעיר והחסר ניסיון במשפחה לנהוג ברכב ויחד עם זה הוא גם יוכל להתנסות ולצבור ניסון וותק של נהיגה על הכביש בלי לחשוש, כשהוא בו זמנית מבוטח באמצעות ביטוח רכב לנהג צעיר, שכאמור שונה מאשר ביטוח לנהג חדש.

 

ביטוח לנהג חדש בסוכנות הביטוח להשוואת מחירים מאסטר ביט

על מנת לעשות ביטוח לנהג חדש או ביטוח לנהג צעיר חשוב לערוך השוואת מחירים לפני. השוואת מחירי ביטוח רכב יאפשרו לכם לראות היכן התנאים הטובים והיכן התנאים עם העלויות שמתאימים לכלל המשפחה שלכם. 

 

מלאו את טופס השוואת מחירים ביטוח רכב, לחצו על קבלת הצעת מחיר ונחזור אליכם בהקדם

 

 

לחצו כאן למידע נוסף על השוואת ביטוח רכב

ביטוח רכב נהג חדש וביטוח רכב לנהג צעיר עושים רק אצל מאסטר ביט


  • חברת ביטוח מנורה
  • חברת ביטוח הכשרה
  • חברת ביטוח שלמה
  • חברת ביטוח שומרה
  • חברת ביטוח שירביט
  • חברת ביטוח מגדל
  • חברת ביטוח הפניקס
  • חברת ביטוח הראל
  • חברת ביטוח כלל
  • חברת ביטוח איילון