מהם הפרמטרים החשובים בביטוח צד ג'?

אתם מחנים את הרכב מפעילים את האזעקה ובודקים את הדלתות. לפתע, למרבה האימה אתם רואים שהחנייה שלכם לא הייתה בדיוק ישרה ונכנסתם ברכב של השכן...

הצד הנוח של הביטוח

אתם נוסעים בכביש, במהירות המותרת ואולי טיפה יותר, חלמתם לרגע ולא שמרתם מספיק מרחק, ללא כל התרעה מוקדמת הרכב שלפניכם בולם והרכב שלכם מוצא את עצמו בזרועותיו של הרכב שמלפנים – אלה בדיוק התרחישים עליהם יש לחשוב בעת ההתלבטות, האם לעשות ביטוח צד ג' או לא...

בכל שנה מחדש, עולה וצפה אותה שאלה, האם כדאי/משתלם/מומלץ לבטח את הרכב בביטוח צד ג': "ואם נוותר עליו השנה? הרי בשנה שעברה שילמנו ולא הזדקקנו לו כלל..." אבל למרפי, כידוע לכם ולכולנו, תוכניות אחרות דווקא כאשר בחרתם לוותר על הביטוח "רק השנה...", היקף התשלום על נזק לצד שלישי, במידה ונמצאתם אשמים עשוי להגיע לאלפי שקלים לפחות, כיסוי צד ג' במקרה תאונה כזאת יכסה את הנזקים הנ"ל ללא כל פעולה או צעד נוסף מצדכם, מעבר לטלפון ההכרחי לחברה, בסמוך למועד התאונה.

ביטוח רכב השוואת מחירים - כנסו להצעה הטובה ביותר עבורכם

ביטוח צד ג לנהגים צעירים/חדשים – האם כדאי לחסוך על ביטוח צד ג לנהג חדש?

 
ביטוח משתלם לרכב שלך

הורים רבים, שואלים את עצמם האם משתלם לעשות ביטוח צד ג' לרכב של הילד, שהרי ביטוח החובה עצמו לנהג חדש ו/או לנהג צעיר הוא בעצמו השקעה לא קטנה וניתן להגיד אפילו כבדה מאוד. האם על בסיס הטענה הזאת כדאי לוותר על ביטוח צד ג'? על אף ההבנה המתקבלת על הדעת , דווקא בגילאים הללו, וכאשר הניסיון מועט והצורך לפתח את חוש הזהירות ותשומת הלב על הכביש, מתפתחים יחד עם הניסיון, דווקא אז ביטוח צד ג' הוא קריטי.

חשוב מאוד לשים את האצבע על תרחישים אפשריים של תאונות, ולו הקלות ביותר כמו פגיעה ברכב חונה או פגיעה קלה במצב של אי שמירת מרחק מספיק- הנזקים הכלכליים במקרים בהם לא קיים ביטוח צד ג' לנהג הצעיר באותו רכב, על הרכב יהיה משמעותי הרבה יותר, מאשר התשלום על הפוליסה השנתית המצטברת.

כך שבשאלה, האם כדאי לוותר על ביטוח צדג ' ברכישת רכב לנהג צעיר ו/או חדש, התשובה היא חד שמשמעית אלא אם אתם מתכננים למנוע מהנהג הצעיר לעלות על הרכב עד יציאתו מסטאטוס הנהג הצעיר, בחירה שלא תתרום לניסיון או לביטחון העתידי שלו כנהג.

 

"אנחנו בטח לא פראיירים" – למה אני משלם יותר מהשכן שלי?

האם השאלה או התהייה הזאת נשמעת לכם מוכרת מאיזה מקום...?

במקרים רבים, אנחנו שומעים תלונות על סכום הפוליסה של אחד בהשוואה לסכום הפוליסה של שכנו או מכרו, האם קיימים הבדלים בין הפוליסות, סוגי הפוליסות, סוגי חברות הביטוח והיכולת "להוציא" תנאים משתלמים, בסכומים שיאפשרו לנו להחזיק את הראש מעל ההגה. יכולת המיקח, אשר אינה באה לידי ביטוח בנושא ביטוח החובה הפכה לאחרונה לשטח מסחרי בחברות הביטוח וסוכני הביטוח.

פה, תוכלו לעמוד על המיקח בדבר גבולות הביטוח האפשריים במסגרת פוליסת ביטוח צד ג' שבחרתם.

בגבול הטעם הטוב – גבולות פוליסת ביטוח צד ג'

גבולות הפוליסה, רמת הכיסוי, השיפוי והפיצוי תלויים במידה רבה בסכום ובסוג הפוליסה בה בחרתם, באם נתקלתם במי שמשלם פחות מכם שתי האפשרויות הקיימות הן : או שביטח את רכבו בפוליסה הבסיסית ביותר, או שפשוט יש לו סוכן ביטוח מוכשר..
 

תאונה בין שני רכבים מבוטחים 
כמה שתשקיעו בפוליסה, כך היא תחזיר את עצמה במקרה של תאונה או פגיעה מכל סוג. 

 

מה שמוביל אותנו לשאלה הבאה... האם כדאי לחסוך על סוכן ביטוח ולהעדיף לשאת ולתת את עם חברות הביטוח בכוחות עצמכם...?

כנסו לביצוע השוואת ביטוח צד ג'

לפרטים והצעות ביטוח משתלמות צרו קשר

  • חברת ביטוח מנורה
  • חברת ביטוח הכשרה
  • חברת ביטוח שלמה
  • חברת ביטוח שומרה
  • חברת ביטוח שירביט
  • חברת ביטוח מגדל
  • חברת ביטוח הפניקס
  • חברת ביטוח הראל
  • חברת ביטוח כלל
  • חברת ביטוח איילון