מהם הפרמטרים החשובים בביטוח נהג חדש / צעיר?

הגוזל שלכם פורש כנפיים, הוא עבר תיאוריה ואחר כך רישיון והשלב הבא הוא העלייה על הכביש, כל עוד אתם מלווים אותו אתם עדיין שקטים.אבל מגיע הרגע והמלווה מסתיים, הוא לוקח את המפתחות ויוצא. האם יש משהו שתוכלו לעשות כדי להגן עליו.

ביטוח נהג צעיר על רכב חדש 
לצערנו כיום הרבה נהגים צעירים נוטים לסמוך על תחושה של "הכל יהיה בסדר"

 

ומעניין לעניין, האם לי, כנהג חדש משתלם או כדאי לקחת עוד ועוד התחייבויות על פוליסות ביטוח כאשר משכורת הסטודנטים שלי מספיקה לי בקושי לקוטג' ומלפפון לארוחת צהריים?

"צד ג' שמד ג , הכל יהיה בסדר" – הטעות הנפוצה בקרב הנהגים הצעירים

"אני סטודנט, בקושי יש לי משכורת לחיות האם אני חייב לעשות גם ביטוח צד ג'?" כמובן שאתה לא חייב, הרי החובה היחידה היא רק על ביטוח החובה, אבל ביטוח צד ג', מכסה אותך בכל מקרה של תאונה בנקרה של פגיעה ברכב או עובר דרך אשר במקרה של אי כיסוי הרכב בפוליסה ז.ו הנזק הכלכלי יהיה גבוה אפילו יותר.ביטוח מקיף לרכב, מעבר לביטוח החובה הוא חובה על כל מי שרוצה לעלות לרכב בכל פעם מחדש מבלי לדאוג או לחשוש שמה קיים סיכון לתאונה, שתעלה לו ביוקר.

חשוב שתדעו, כי בתחום ביטוח החובה בשונה מביטוח החובה של נהגים מבוגרים, קיים שוני בין חברות הביטוח השונות. קיימות חברות ביטוח שמצהירות כי לא כדאי לרכוש אצלם את ביטוח החובה והביטוח המקיף, מאחר והביטוח אצלם אינו ידידותי במיוחד (בלשון המעטה), לנהגים הצעירים. 

ה"הפוליסה היקרה"-  בחברות השונות,  הביטוח בשילוב הביטוח המקיף יכול להגיע עד 10,000 שקלים בעבור תוספת של נהג צעיר לעומת ביטוחים, שבעבורם נשלם בין 4,500 ל 5,000 שקל, יותר מ 1,500 שקל יותר מביטוח מקיף של נהג בוגר.- אל תוותרו על סקר שוק ממוקד, במקרים רבים הוא עשוי להשתלם לכם - הסבר נוסף בהמשך.

חוזה ביטוח רכב 
פוליסת ביטוח רכב לנהג צעיר

להשוואת מחירים לנהג צעיר לחצו כאן

 

הערה:  נהג מעל גיל 40 , עם עבר נקי מתאונות תועיל מאוד בעת ביטוח הוספת נהג צעיר/חדש לביטוח באלמנט העלויות. זאת ועוד, ביטוח באינטרנט בחברות השונות כמו 9,000,000 וביטוח ישיר מעניקות מבצעים והנחות של יותר ממאות שקלים, ברכישת ביטוח באינטרנט, לעומת רכישת הביטוח בטלפון, עובדה שחשוב לקחת בחשבון.

 

ביטוח חופשי יומי – ביטוח זמני לנהג הצעיר

במידה ואתם רוצים לחסוך על הביטוח המקיף היקר של הנהג הצעיר תוכלו לבחור באופצית הביטוח היומי ולאפיין ימים מסוימים בחוש או בשבוע בהם הנהג הצעיר לוקח את הרכב. אפשרות משתלמת במיוחד לחיילים הנעזרים ברכב בעיקר בסופי השבוע – אופציה שהורים רבים בוחרים במעמד הצטרפות נהג חדש למשפחה.

מדוע הוספת הנהג הצעיר לביטוח עולה לנו ביוקר?

חברות ביטוח  שונות, טוענות שהביטוח מתייקר וקופץ משמעותית בעת הוספת הנהג הצעיר (נהג עד גיל 24), מאחר שהנהגים הצעירים בשונה מנהגים המבוגרים הם בעלי סיכוי גבוה יותר למעורבות בתאונות דרכים, עקב חוסר ניסיון וחוסר בשלות. כפי שציינו מעלה, קיימות חברות שאף ממליצות להורים המודאגים לרכוש את הביטוח אצל חברות אחרות כאשר מדובר בתוספת של נהג צעיר, וניתן לצפות במשיכת ידיהן של חברות ספציפיות, מאחריות על הנהגים הצעירים, משיכת אחריות זו, הבאה לידי ביטוי על ידי יוקר הביטוח.

כנסו לקבלת פרטים נוספים על השוואת מחירים ביטוח נהג חדש

לפרטים והצעות ביטוח משתלמות צרו קשר

  • חברת ביטוח מנורה
  • חברת ביטוח הכשרה
  • חברת ביטוח שלמה
  • חברת ביטוח שומרה
  • חברת ביטוח שירביט
  • חברת ביטוח מגדל
  • חברת ביטוח הפניקס
  • חברת ביטוח הראל
  • חברת ביטוח כלל
  • חברת ביטוח איילון