מהם הפרמטרים החשובים בביטוח מקיף?

כאשר אנו עושים ביטוח מקיף לכלי הרכב עלינו לקחת בחשבון כמה פרטים מרכזיים ונתייחס אל הביטוח המקיף בחכמה. הביטוח המקיף אינו שחור ולבן ועשוי לכלול פוליסות שונות ומשתנות, בהתאם להגדרת הלקוח, הגדרת חברת הביטוח איתה הוא עומד בקשר ומידת ההשקעה וסוג הפוליסה בה בחר הלקוח בהתאם לתנאים וההגבלות של החברה עצמו.

דעו שגם בביטוח המקיף הכיסויים משתנים בהתאם להגדרות ואחוז ההשתתפות העצמית בה אתם בוחרים, הסעיפים בהם אתם בוחרים לבטח את הרכב אשר אינם כלולים בביטוח המקיף הבסיסי. השינוי בהתייחסות לביטוח המקיף וריבוי הביקוש אליו, הפכו אותו לתחרותי הרבה יותר בתקופה האחרונה ולכן ניתן לקבל תנאים אטרקטיביים יותר בחברות הביטוח השונות מעבר לביטוח הפול. 

 

חברת הביטוח עושה עבורך את העבודה

ביטוח מקיף – חובה לכל מי שרוצה להיות בטוח...

ביטוח זה, מקיף את ביטוח החובה ואת ביטוח צד ג, הכולל פגיעה של הרכב במקרה של תאונה, נזקי טבע/אסונות טבע ובמקרה של פגיעה בכל צד שלישי שאינו קשור לרכב ולבעליו, כמו הולך רגל או נהג אחר.

במקרה כזה, לא רק הנהג, רכבו ונוסעיו יהיו מבוטחים אלא גם הנהג הנפגע מהצד השני ורכבו. במקרה בו הרכב אינו מבוטח בביטוח מקיף הכולל את ביטוח צד ג ואת ביטוח החובה, והנהג הוא זה האשם בתאונה, יוטל עליו לשלם חלק ניכר מנזקי הרכב ונזקי הגוף של הנפגע.

 

לפרטים נוספים על ביטוח מקיף לרכב לחצו כאן

לעומת זאת, במידה וקיים ביטוח צד ג' יקבל הנהג הפוגע סיוע והשתתפות בכיסוי הנזקים של הצד הנפגע, על פי הסיכום ההתחלתי עם חברת הביטוח וגודל הפוליסה.

האם ביטוח מקיף כולל ביטוח פריצות וגניבות?

הביטוח המקיף, אינו כולל ביטוח כנגד פריצות וכולל אך ורק תאונות שהתרחשו כאשר בעל הרכב או כל נהג מטעמו שהו ברכב אם בתנועה ואם במצב של עצירה, חניה או דימום מנוע או במקרים של תאונות אשר אינן תלויות בגורם האנושי כגון אסונות טבע ונזקי טבע או מלחמות.

מעבר לכך, בעבור מקרים של פריצות , גניבות או נזקים לרכב בביטוחים מקיפים בסיסיים תצטרכו להיות ערבים בעצמכם ולהשלים את הסכומים הדרושים לתיקונים או לרכישת רכב חדש במידה ונגנב באחוז ניכר וגבוה במיוחד, מאחר שבאין ביטוח וכיסוי מתאימים למקרים כגון אלה, הסיוע המתקבל מחברת הביטוח יהיה מזערי ביותר.

כנסו עכשיו: השוואת מחירי ביטוח רכב

אם ביטחתי את הרכב כנגד פריצות - לאלו כיסויים אני זכאי?

ביטוח כנגד פריצות, כאשר מדברים על ביטוח הפריצות הבסיסי ביותר, מכסה נזקים לרכב עצמו ולא לחלקים חיצוניים, תוספות או פריטים אשר נשכחו בתוך הרכב. הפריטים והאלמנטים אשר לא יבוטחו בכיסוי הבסיסי נגד פריצות: תיקום או חפצים אשר הושארו או נשכחו בתוך הרכב, גלגלים/צמיגים, תוספות שונות שהורכבו על ידי בעל הרכב, כמו: נורות, פנסים, פלסטיקה או חלקי מתכת אשר לא הוגדרו או חוברו לרכב בעת ההרכבה ע"י היצרן, מערכות שמע ומערכות צפייה, רמקולים, רדיו, טוויטרים, מערכות מוסיקליות, וכיוצא באלה.

לכל אלה ניתן לרכוש פוליסה ספציפית או פשוט להשאיר כמה שפחות חפצים בתוך הרכב, לרכוש מנגנון המחשיך ואוטם את החלונות, כדי ליצור מצב של פרצה הקוראת לגנב.

פעמים רבות, רכבים  נפרצים בזכות התכולה היקרה שלהם, היכולת להסתיר פרטים יקרים באמצעות טכנולוגיות פשוטות ולא יקרות במיוחד, יחסכו לכם המון כאב לב ורכישת ביטוחים ופוליסות שונות ומשונות...

כנסו לפרטים על השוואת מחירי ביטוח מקיף

או השאירו לנו פרטים בטופס צור הקשר ונחזור אליכם

לפרטים והצעות ביטוח משתלמות צרו קשר

  • חברת ביטוח מנורה
  • חברת ביטוח הכשרה
  • חברת ביטוח שלמה
  • חברת ביטוח שומרה
  • חברת ביטוח שירביט
  • חברת ביטוח מגדל
  • חברת ביטוח הפניקס
  • חברת ביטוח הראל
  • חברת ביטוח כלל
  • חברת ביטוח איילון