מהם הפרמטרים החשובים בביטוח חובה?

ביטוח החובה הוא אחד מההוצאות הבלתי נעימות של הנהג הישראלי ובין הפרטים בהם הוא מנסה לחסוך עד כמה שניתן. אחד הנושאים עליהם אנחנו חושבים פחות ועשויים להראות לנו עקרים פחות הם התנאים המתקבלים במסגרת ביטוח החובה.

למעשה, אין אפשרות להתמקח על המחיר, מאחר שהפול בחברות הביטוח השונות קבוע, ההתמקחות והשוואות המחירים אפשריות רק בפוליסות המקיפות מעבר לביטוח החובה והפוליסות הבסיסיות, כמו ביטוח מקיף לרכב

אל תחשבו אל מה שאתם צריכים לתת - חשבו על מה שאתם יכולים לקבל

ביטוח החובה, יכול להעניק לכם הרבה יותר מאשר מחיר חסכוני בעת התמקדות בפרטים חשובים שיכולים לחסוך לכם המון כסף בעתיד. ההתמקחות על התנאים יכולה להווכח כשווה וחסכונית מאוד במקרים שונים, כמו פגיעה ברכב ומקרים של תיקונים בלתי צפויים, נזקים, תקלות רכב ועוד שיכולים להוזיל לכם את הטיפולים והתיקונים באופן משמעות.

מעבר לכך, חשוב מאוד לשים לב לאספקטים השונים של ביטוח החובה עוד לפני שאנחנו  נכנסים למשבצת העלויות, המחירים והחסכון.

תוקף ביטוח חובה – הזמן עובר מהר כשנהנים

מקרה זה, הוא מקרה שכיח במיוחד, השנה פשוט עוברת מהר מידי והנה שוב מגיע מועד חידוש הביטוח. מומלץ לציין תזכורת חודש לפני מועד החידוש. תקופה זו של 30 יום תאפשר לכם לעשות את השוואות המחיר הנדרשות לביטוחי החובה והתנאים שלהן בחברות הביטוח השונות, השוואות מחיר לפוליסות מקיפות וספציפיות ותמנע דחייה נוספת אשר לא זאת בלבד שיכולה לזכות אתכם בהיתקלות פחות מומלצת עם שוטר תנועה, ובמקרים חמורים יותר, תאונות דרכים בעלות תוצאות חריפות.

חידוש ביטוח החובה לפני הזמן, הוא אחר הפרטים החשובים ביותר שיש להתייחס אליהם, מבחינת הגורמים הכלכליים והבטיחותיים כאחד

חוזה ביטוח החובה לרכב

התמקחות – ביטוח חובה על תנאי- מהם התנאים אותם תקבלו מעבר לאלמנט המחיר?

 

מעבר לאלמנט המחיר, שכפי שהבהרנו לא ניתן כאן למיקוח, יש לשים דגש ולהתייחס לתנאים אותם אתם מקבלים בחברות הביטוח השונות מעבר למחירי הפוליסה אשר אינם משתנים. התנאים עשויים להשתנות מחברת ביטוח אחת לרעותה. על כן, חשוב מאוד להקפיד גם על בדיקת התנאים ולא על המחיר לבדו. זאת ועוד, חשוב מאוד להקפיד על ההצעות אותן אתם מקבלים על הביטוחים המשלימים במסגרת סגירת הפוליסה, מאחר שכידוע מדובר בעסקת בנדל באותה חברה.

 

לחברת הביטוח, אינטרס גבוהה עוד יותר מלקוח המשקיע בביטוחים משלימים נוספים, כך שבעת סגירת ביטוח החובה, דברו גם על נושא הפוליסות הנלוות והתנאים אותם תוכלו לקבל במסגרתם באם, תרכשו את ביטוח החובה- חברות הביטוח משקיעות בביטוחים המשלימים והמקיפים יותר ונוהגים לשמור את הקלפים חזקים ביותר שלהם, למען הלקוחות הרוכשים את הפוליסות הללו.

הערת מיקוח: במידה ורישיונכם נשלל בתקופה של עד שלוש השנים האחרונות, אפשרויות המיקח יהיו מעט מוגבלות. פרט לכך, יהיו חברות בהן לא תוכלו לחדש בהן את רשיונכם במידה ושלוש השנים טרם פגו.

כנסו אל השוואת מחירים ביטוח חובה

לפרטים והצעות ביטוח משתלמות צרו קשר

  • חברת ביטוח מנורה
  • חברת ביטוח הכשרה
  • חברת ביטוח שלמה
  • חברת ביטוח שומרה
  • חברת ביטוח שירביט
  • חברת ביטוח מגדל
  • חברת ביטוח הפניקס
  • חברת ביטוח הראל
  • חברת ביטוח כלל
  • חברת ביטוח איילון