כך תשוו ותחסכו במחירי הביטוח לרכב

השוואת מחירי ביטוח רכב – הצלצול הגואל

מה חשוב יותר, המחיר או דווקא התנאים שמקבלים בחברת הביטוח? מה חשוב לדעת על מקרי פריצה לרכב? האם תביעות ביטוח הכרחיות בכל מצב? מתי כדאי להתחיל להערך להשוואת המחירים לביטוח הרכב? רכב חלופי מחברת הביטוח

על כל השאלות הללו ועל שאלות נוספות נענה במאמר הבא, העוסק באחד הנושאים המעסיקים אותנו כמעט מידי יום.

השוואת מחירי ביטוח הרכב, אינה מסתכמת רק בקבלת כמה הצעות מחיר עבור ביטוח החובה והביטוח המקיף.

אם אתם באמת רוצים לחסוך על ביטוח הרכב ולשלם פחות עליכם לעשות שיעורי בית קצת יותר ממוקדים, בדיקה ורישום של הצרכים האישיים שלכם יביאו אתכם, לא רק למחיר משתלם, אלא גם למניעת מקרים בהם אתם משלמים על שירותים להם אינכם זקוקים, על חשבון שירותים אחרים שאתם עשויים להזדקק להם.

מתי כדאי להתחיל לבצע השוואת מחירים?

כמה שיותר מוקדם יותר טוב! חשוב מאוד להיות עם האצבע על הדופק היכולת לסגור פוליסה משתלמת, לפני שתם התוקף של הביטוח. חברות הביטוח יוצאות במבצעים שונים מידי תקופה לתקופה וניתן לנצל אותם לשנה הבאה תוך התחייבות על רכישת הביטוח ובקשת תחילת התשלומים, משנת הביטוח הבאה.

שמירה על האצבע על הדופק, תעזור לכם לחסוך וליהנות ממבצעים, גם כאשר תוקף הפוליסה שלכם רחוק יחסית. היו מודעים לפרסומים ולמבצעים, וחפשו אותם, גם כאשר אינכם זקוקים לחידוש השירות. שימת לב לפרטים אלה,  עשויה לחסוך לכם במחיר חידוש הפוליסה בשנה הבאה, באחוזים ניכרים.

חדשות עולם הרכב – היו מודעים לתקנות החדשות

ידע זה כוח, כבר אמרנו? אם אנחנו לא אמרנו אז רבים אחרים אמרו... דווקא הנהגים שביניכם, חייבים להיות ערים בשינוים ובתקנות של החוקים במסגרת הביטוחים והפוליסות, במסגרת התקנות החדשות על הכביש ובעולם הרכב ידיעת התקנות החדשות עשויה לעזור לכם במעמד חידוש הביטוח הבא, ואפילו, בפוליסת הביטוח הקיימת. כאשר אתם יודעים על מה אתם מדברים, ויותר מכך, כאשר אתם מחדשים לנציג הביטוח , תוכלו לצאת מנקודה של עמדת כוח, פרט, שעשוי להעניק לכם קלף מיקוח מול הנציג.

לפרטים על ביטוח רכב השוואת מחירים לחצו כאן

 

גם בתנאים והכיסויים המשלימים – בדקו מי משתלם יותר

 

חוזה ביטוח רכבבדקתם עלויות בסיסיות של ביטוח חובה וביטוחים נלויים, אבל האם טרחתם ובדקתם גם את האלמנטים הנלווים?

שימו לב לכלל השירותים הניתנים לכם במסגרת הביטוח ולשירותים הנלווים, אותם אתם מקבלים. סעיף זה מדבר דווקא על הנהגים הוותיקים המחדשים את הפוליסה שלהם מידי שנה באותה חברה.

הרגלים כאלה, עשויים להיות מאוד לא בריאים לכיס, שימו לב האם השירותים המשלימים מעודכנים לצרכים שלכם ומתאימים להם.שימו לב ובדקו, מהו המחיר של אותם השירותים בחברות המתחרות.

אם אתם לקוחות קבועים ומשלמים, בעלי היסטוריה נקייה או דלה של תאונות ו/או תביעות ביטוח, החברה לא תמהר לוותר עליכם לטובת המתחרה שלה.

והטיפ החשוב ביותר: צאו מאזור הנוחות שלכם, עשו השוואת מחירים בכל שנה, האפשרויות והיתרונות ביציאה לחיפושים באים לידי ביטוי בחברות  הביטוח עצמן כאשר אין נוכחות לדעת כי אתם לא שאננים ומקפידים לבדוק כמידי שנה את מצב העלויות והתנאים "מחוץ לבית".

 

למילוי טופס השוואת מחירי ביטוח רכב לחצו כאן

או השאירו לנו פרטים בדף צור הקשר ונחזור אליכם

לפרטים והצעות ביטוח משתלמות צרו קשר

  • חברת ביטוח מנורה
  • חברת ביטוח הכשרה
  • חברת ביטוח שלמה
  • חברת ביטוח שומרה
  • חברת ביטוח שירביט
  • חברת ביטוח מגדל
  • חברת ביטוח הפניקס
  • חברת ביטוח הראל
  • חברת ביטוח כלל
  • חברת ביטוח איילון