איך נחסוך כסף על ביטוח לרכב עבור נהג צעיר

ביטוחים לנהגים צעירים, הם בין הביטוחים היקרים ביותר הקיימים בחברות הביטוח השונות, זאת ועוד, קיימות חברות ביטוח ידועות ואלמוניות המקיירות את ביטוח הרכב של הנהג הצעיר/החדש ו/או את ביטוחי הרכב בו מתקיימת תוספת ביטוחים לנהג כזה, מאחר והן מסתכלות על הנהג החדש כמועד לתאונות עקב חוסר הניסיון על הכביש, הרבה מעבר לנהג בעל עבר של תאונות. ביטוח נהג צעיר על רכב חדש

אז האם זה אומר שהנהג ינהג רק אחרי יום הולדתו ה 24 או לאחר תום תקופת הסטטוס של הנהג החדש? קיימות אפשרויות רבות, שיעזרו לכם לעשות ביטוח לנהג חדש או נהג צעיר, מבלי לשלם על כך מחיר כבד

השוואת מחירים קבוצתית – כך חוסכים היום בביטוח

התארגנות קבוצתית לרכישת ביטוח, היא בין האופציות המוכחות לקבל תנאים ומחירים משתלמים לרכישת הביטוח. כיום ניתן לראות התארגנויות כאלה במסגרת חברות בעלות איגודי עובדים ואיגודים מקצועיים.

הרכישה החברתית בתחומים השונים הוכיחה את עצמה וממשיכה להוכיח את עצמה לא פעם, בחירת אופציה כזאת והתארגנות מסודרת, כרוכה בזמן ובמעט מאמץ, אך עשויה להוריד משמעותית את מחיר הביטוח ומחיר הביטוח המקיף לרכב, במיוחד כאשר מדובר על ביטוח לנהגים צעירים.

התאגדות ולו רק לשם הוזלת ביטוח הנהג הצעיר/ החדש המתווסף לביטוח הקיים, יוריד אחוזים משמעותיים מהמחיר.

 

האופציה האינטרנטית – שיטת הנחת האון ליין

חברות ביטוח גדולות, מעניקות הנחות משמעותיות לרוכשים פוליסות ביטוח דרך אתר האינטרנט, גם בעת הוספת ביטוח נהג חדש/צעיר. האפשרות להוריד את כמות העבודה האנושית, חוסכת לחברת הביטוח כספים רבים, ומתוקף עובדה זו, אתם יכולים ליהנות מביטוחים מוזלים יותר. תוכלו לקבל מידע דרך מוקד השירות ולאחר מכן לפנות לאתר וליהנות מההנחה עקב הרכישה האינטרנטית.

יחד עם זאת: חשוב לדעת שפרטים ותנאים מסוימים אותם יוכל להעניק לכם הנציג במעמד השיחה לא יהיו תקפים בביטוח זה. לכן, חשוב מאוד לשאול את כל השאלות, להקליט את השיחה.

לחסוף כסף בביטוח הרכב

מומלץ ביותר לבחור באופציה זו, בייחוד אם מדובר על ביטוח נהג חדש/צעיר, כחלק מביטוח הרכב או כביטוח בלתי תלוי, מאחר שבמקרים אלה, תוכלו ליהנות מהנחה משמעותית.

למידע נוסף והשוואת מחירים לנהגים צעירים לחצו כאן

 

ביטוח חופשי שבועי – לא נסעת? לא שילמת!

אופציה מומלצת במיוחד עבור הוספת הנהג הצעיר, היא רכישת בנק שעות ביטוח או ימי ביטוח עבור ביטוח הנהג החדש/ הצעיר.

אם יש לכם בבית חיילים או סטודנטים, אופציה זו תחסוך לכם כספים רבים. היתרון של בנק השעות או הימים המוגדרים, אינם מחייבים אתכם ותוכלו להחליף את הביטוח בביטוח רגיל הכל עת, באם תשימו לב, שכמות ניצול הרכב עולה על פעם או פעמיים בשבוע.

 

ביטוח "צעירים" זה, משתלם וישתלם במיוחד, לנהגים החוזרים הביתה רק לסופי שבוע, כמו חיילים המשרתים רחוק מהבית או סטודנטים הלומדים באזור מרוחק.

כנסו להשוואת מחירי ביטוח רכב

לפרטים והצעות ביטוח משתלמות צרו קשר

  • חברת ביטוח מנורה
  • חברת ביטוח הכשרה
  • חברת ביטוח שלמה
  • חברת ביטוח שומרה
  • חברת ביטוח שירביט
  • חברת ביטוח מגדל
  • חברת ביטוח הפניקס
  • חברת ביטוח הראל
  • חברת ביטוח כלל
  • חברת ביטוח איילון