איך בוחרים חברת ביטוח לרכב

כל מה שחייבים לקחת בחשבון לפני רכישת הפוליסה

בכל שנה אותו תסריט, ההוצאה הבלתי רצויה וההכרחית הזאת של הביטוח... דעו שקיימות לא מעט דרכים להפוך את נושא חידוש הפוליסה לפחות כבד תוך קבלת החלטות מושכלת ובדיקה מוקדמת.

חסכון לעתיד בביטוח הרכב

השינויים הדינאמיים בחוקי התעבורה, החלים גם על תחום ביטוח הרכבים והרפורמות השונות שאנו רואים בשנים האחרונות, דווקא בתחום ביטוח הרכב מחייבת אותנו להיות מודעים ועם האצבע על הדופק, בתקופה של החודשיים הקרובים למועד חידוש פוליסת הביטוח.

רעיון נוסף: אחד הטיפים וההמלצות מהחשובים ביותר בתחום חידוש ביטוח הרכב, הוא לא לחכות לרגע האחרון, כאשר אלמנט הזמן הוא בצד שלכם.

אמינות החברה כאמינות האנשים שעובדים בה – טסט שירות לקוחות

שירות הלקוחות, הוא צורך נדרש לא פחות מכלל שירותי חברת הביטוח, חשוב שתדעו מראש שברגע שתזדקקו לחברת הביטוח, נציגיה יעמוד לשירותכם ולרשותכם תוך פרק זמן יעיל והגיוני. זהו תנאי שלקוחות רבים אינם מקפידים לבדוק וחבל. אין זה משנה מה אומרים לכם בתקליט האוטומטי בנתב המכירות. התקשרו דווקא למוקד השירות, ושימו לב, לזמן ההמתנה – זוהי פעולה, שתוכלו לעשות רק כאשר הזמן עומד לרשותכם ובעדכם, כפי שציינו בפתיחת המאמר.

עשו פעולה זו, כפעמיים שלוש במשך מספר פעמים. זה אולי נשמע מציק, אבל מציק הרבה יותר לעמוד בצידי הדרך בכביש המהיר תוך המתנה ארוכה למוקדנית השירות של חברת ביטוח רכב שלכם.

שימו לב למה שאתם מקבלים ולא רק מה אתם משלמים

רבים מאתנו מסתכלים על המחיר, אבל גם אם קיבלתם מחיר משתלם במיוחד על פי ההגדרה שלכם, האם גם השירותים והתנאים אותם תקבלו במסגרת אותו ביטוח משתלמים וחופפים את האינטרסים שלכם? המחיר, הוא אחד התנאים המרכזיים בתחום ביטוח הרכב אבל כאשר הביטוח לא מכסה והביטוח המקיף מוזיל את ביטוח החובה תוך קבלת "כלום" עדיף לא לקנות את ה"כלום" ולרכוש רק את ביטוח החובה. בחירה, שיכולה להיות בעוכריכם בזמנים הקריטיים.

העדיפו לרכוש ביטוח שישתלם לכם מבחינה כלכלית, אך גם ייתן לכם את השירותים המתבקשים, תחת רכישת הביטוח הזה. ביטוח צד ג שאינו ממלא אחר הדרישות הבסיסיות שלו, גם אם הוא משתלם מבחינה תקציבית כמוהו כמו רכישת ביטוח חובה יקר יותר.

הנחה על הביטוח המקיף מבלי להתמקח

תתפלאו, אבל יש דבר כזה. חברות ביטוח רבות מעניקות מחירים משתלמים למבוטחים אשר לוקחים על עצמם אחוז השתתפות עצמית גבוה יותר, מזכים אותם בהנחה משמעותית בתשלום הביטוח המקיף. השתתפות עצמית זו, תשפיע על הלקוח במקרה של תאונה בעת ביצוע הערכת הנזק , אחוז ההשתתפות העצמית מופחתת מאחוז התביעה במקרה התאונה כמו בכל מקרה רגיל – אפשרות זו, נוהגים לבחור נהגים של רכבים ישנים וזולים יחסית.

כנסו לביטוח רכב השוואת מחירים

השוואת מחירים מסודרת תביא אתכם למחיר משתלם

טבלה מסודרת עם מחירים, עם התנאים שיתקבלו מכל חברת ביטוח בנפרד, בדיקת אופציית רכישת ביטוח חובה וביטוח צד ג בנפרד (על אף שבדרך כלל הביטוח המקיף כולל הנחה משמעותית בחלק מחברות הביטוח), בדיקת אפשרויות ההנחה בביצוע רכישה אינטרנטית יביאו אתכם למצב של קבלת הצעה מסודרת ומשתלמת הן מבחינת התנאים והן מבחינת המחירים, כאשר תחילה נגדיר את הצרכים והרצונות הנלווים לתנאים הבסיסיים המתקבלים בדרך כלל.

שימו לב, הביטוח של השכן תמיד יראה לכם "ירוק" יותר, הקפדה על פעולות אלה יביאו אתכם למחיר ושירות שמשתלם ותואם את הצרכים הספציפיים שלכם.

לפרטים והצעות ביטוח משתלמות צרו קשר

  • חברת ביטוח מנורה
  • חברת ביטוח הכשרה
  • חברת ביטוח שלמה
  • חברת ביטוח שומרה
  • חברת ביטוח שירביט
  • חברת ביטוח מגדל
  • חברת ביטוח הפניקס
  • חברת ביטוח הראל
  • חברת ביטוח כלל
  • חברת ביטוח איילון